a

Facebook

Twitter

Copyright 2024 Zigana Köyü.
Tüm Hakları Saklıdır. by ZiganaWEB

8:00 - 19:00

Our Opening Hours Mon. - Fri.

975.789.098

Call Us For Free Consultation

Facebook

Twitter

Search
Menu
 

Zigana Köyü Çevre Koruma Turizm ve Dayanışma Derneğinin 1. Olağanüstü genel kurulu yapıldı.

Zigana Köyü Derneği > Haberler  > Zigana Köyü Çevre Koruma Turizm ve Dayanışma Derneğinin 1. Olağanüstü genel kurulu yapıldı.

Zigana Köyü Çevre Koruma Turizm ve Dayanışma Derneğinin 1. Olağanüstü genel kurulu yapıldı.

 

Zigana köyü derneğinin 1. olağanüstü genel kurulu Trabzon’daki dernek binasında büyük bir katılım ile gerçekleştirilmiştir. Dernek olağanüstü genel kuruluna eski ve yeni yöneticilerimizin dışında üyelerimiz ve köy halkımız katılmıştır. Bizleri bu olağanüstü genel kurulumuzda Gümüşhaneliler Derneği yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri de yalnız bırakmadılar.

Zigana Köyünde yapmış olduğumuz 7. olağan genel kurulda alınan prensip kararı gereği olağan üstü genel kurula gidilerek yeni bir yönetimin hizmete devam etmesi amaçlanmıştır. Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Tufan Aydoğan ve ekibi 16 yıl gibi uzun bir süre Dernek Yöneticiliğinde bulunmuş olmasından dolayı artık hizmet için taze kana ihtiyaç olduğunu beyan ederek görevi Köyümüzün mümtaz şahsiyetlerinden olan Abdulkadir Soytemiz ve ekibine teslim etmiştir.

Dernek Başkanı Tufan Aydoğan yapmış olduğu veda konuşmasında 16 yılın geniş bir özetine değinerek derneğimizin kurulduğu günden bugüne kadar yapılan hizmetleri tek tek anlatmış, planlanmasına rağmen hayata geçirilemeyen işler konusunda da yeni yönetime çağrıda bulunmuştur. Dernek başkanımızın yapmış olduğu konuşma yeni yönetimin yol haritasını çizmesinde fevkalade etkili olacağı aldığı alkışlardan belli olmuştur.

Yeni seçilen yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyoruz. Eski yönetim kurulu üyeleri, dernek üyeleri ve köy halkı olarak Derneğimizin har türlü faaliyetlerine destek olmaya devam etmeliyiz. Zigana Köyü hepimizindir.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.