a

Facebook

Twitter

Copyright 2024 Zigana Köyü.
Tüm Hakları Saklıdır. by ZiganaWEB

8:00 - 19:00

Our Opening Hours Mon. - Fri.

975.789.098

Call Us For Free Consultation

Facebook

Twitter

Search
Menu
 

Değerlerimiz

Zigana Köyü Derneği > Değerlerimiz
ADI SOYADI BABA ADI MESLEĞİ
1 A.Şükrü AYDOĞAN Hasan İnş.Müh.
2 Abdurrahman TOKGÖZ Hasan Diş Hekimi
3 Abidin AYDOĞAN Mehmet Öğretmen
4 Adil ÜSTÜN Fehmi Öğretmen
5 Adnan YILMAZ Mehmet Polis
6 Ahmet Maruf AYTEKİN Hakkı Mühendis
7 Ahmet TOKGÖZ Derviş Güvenlik.Gör.
8 Ahmet TURHAN Hasan İnş.Müh.
9 Ahmet ZOĞLAR Naci Diş hekimi
10 Ali AYTEKİN Arif İnş.Müh.
11 Ali ŞAHİN İbrahim Güvenlik.Gör.
12 Ali Şükrü AKMAN Süleyman Öğretmen
13 Alim AYTEKİN Arif İnş. Teknikeri
14 Alpay AKMAN Hamza İnş. Teknikeri
15 Alper AKMAN Hamza İnş. Teknikeri
16 Atilla ORHAN Mehmet Mali Müşavir
17 Arzu AYTEKİN İzzet Öğretmen
18 Aşkın ÜSTÜN NECATİ İnş. Müh.
19 Aydın ŞAHİN İbrahim İşl.Fak.
20 Ayla TOKGÖZ Recep İnş. Mes.Yük.Ok.
21 Aynur TOKGÖZ Niyazi Öğretmen
22 Aysun TOKGÖZ Osman Öğretmen
23 Ayşe KABADAYI Şerafettin İnş.Müh.
24 Ayşe TEKİN Necati Öğretmen
25 Ayşegül TEKİN Yalçın Öğretmen
26 Aytaç AYDOĞAN Hikmet İnş.Müh.
27 Ayten ÜSTÜN Necati Öğretmen
28 Azmi AKMAN Süleyman İnş.Müh.
29 Bahar EROĞLU Hamza Hemşire
30 Baki ŞEN Lütfü İnş.Müh.
31 Bakiye ŞEN Lütfü Mak.Müh.
32 Barış ÖZGÜN İzzet Makine Mühendisi
33 Bekir PİŞİREN Mustafa işletme
34 Betül BİŞİREN Osman Peysaj Mim.
35 Birol TEKİN Muhsin Öğretmen
36 Burak ATASOY Ahmet Spor Akademisi
37 Burcu AYDOĞAN Hikmet İşl.Fak.
38 Burhan ORHAN Mahmut Mak.Tek.
39 Canan SOYTEMİZ YEŞİL Rızvan Maliye
40 Canan TOKGÖZ Cemil Muh.Mes.Yük.Ok.
41 Cemil ÜSTÜN Fehmi İnş.Müh.
42 Cengiz TOKGÖZ Nuri Güvenlik.Gör.
43 Coşkun ÜSTÜN Necati Öğretmen
44 Demet ORHAN Sinan Kimya Mühendisi
45 Deniz SOYTEMİZ Rızvan Harita mühendisi
46 Derya SOYTEMİZ Rızvan işletme
47 Dilek ŞAHİN Osman Hemşire
48 Dinçer EROĞLU Saffet Muhasebe
49 Ebru AYTEKİN Bülent Orm.Endüstri Müh.
50 Elif AYDOĞAN Osman Diş Hekimi
51 Elif ÖZGÜN Hasan Hemşire
52 Emine ÖZGÜN Mehmet Öğretmen
53 Emine ZOĞLAR Naci Hemşire
54 Emre AYTEKİN Necip Makina Mühendisi
55 Engin AYDIN M.Ali İşl.Fak.
56 Enver AYDIN Mevlüt Öğretmen
57 Ercan TEKİN Halil Fizik Müh.
58 Erdal ÜSTÜN Fehmi Elektrik Müh.
59 Erdinç TOKGÖZ Hasan Prof.-Öğr. Gör.
60 Erdoğan TOKGÖZ Temel Mat. Müh.
61 Ergin AKMAN Mehmet İnşaat Mühendisi
62 Ergin ERDOĞAN Temel İnş.Müh.
63 Erhan TEKİN Halil Maliye Mes.Yük Ok.
64 Erkan AYDIN Celalettin Doç.
65 Erkan ORHAN İsmet Jeoloji Müh.
66 Erol EROĞLU Cemalettin Öğretmen
67 Ersoy TOPÇU Necmi Tur. Mes. Yük.Ok.
68 Ertuğrul AYDOĞAN Etem Avukat
69 Ertuğrul SAĞLAM Yılmaz Spor Akademisi
70 Esra ÜSTÜN Tuncay Çevre Müh.
71 Ethem AYDOĞAN Hasan Öğretmen
72 Fatma EROĞLU Hamza Hemşire
73 Fehmi ORHAN Hasan Öğretmen
74 Ferhat ORHAN Hüseyin Güvenlik.Gör.
75 Fevzi YILMAZ Cemal Ziraat mühendisi
76 Fırat AYTEKİN Arif İlahiyatçı
77 Figen TOKGÖZ Ethem İşl.Fak.
78 Figen TOPÇU Hüseyin Öğretmen
79 Fuat EROĞLU Murat İnş.Müh.
80 Fuat ORHAN Süleyman İnş.Müh.
81 Furkan AYTEKİN Tayip İnşaat Mühendisi-İşletme fak.
82 Gökhan ŞAHİN Ali Öğretmen
83 Gökhan YILMAZ Muhammet Bil.Mes. Y.Ok.
84 Gül ŞAHİN Mevlüt Peysaj Mimarı
85 Gülay KÜÇÜKOSMANOĞLU Cavit Jeoloji mühendisi
86 Gülden AYTEKİN İsmail Hemşire
87 Güner TOPÇU Hasan İnş. Mes.Yük.Ok.
88 Gürkan AYTEKİN Necmettin Uluslararası ilişkiler
89 Hakan ORHAN Mustafa Avukat
90 Hakan ÖZGÜN Mustafa Makine Mühendisi
91 Hakkı ATASOY Mustafa Orman Müh.
92 Halis ORHAN Hüseyin Cezaevi Müdürü
93 Hami AYTEKİN İzzet Mühendis
94 Hamit Sami SOYTEMİZ Musa Öğretmen
95 Hamit TAŞKIN Musa Öğretmen
96 Hamza TOPÇU Osman İnş. Mes.Yük.Ok.
97 Hamza ÜSTÜN Şevket Elektrik Mühendisi
98 Hasan AYDIN M.Ali Gazi Ünv.
99 Hasan ŞAHİN Ali Öğretmen
100 Hasan TEKİN YÜCEL Öğretmen
101 Hilmi AKMAN Mehmet Gazeteci
102 Hülya ORHAN Süleyman Orman Müh.
103 Hüseyin AYDOĞAN Osman Öğretmen
104 Hüseyin ÖZGÜN Mesut Radyo TV Programcılığı
105 Hüseyin ZOĞLAR Yaşar Kimyager
106 İbrahim ŞAHİN Rüştü Öğretmen
107 İbrahim TOKGÖZ Hüseyin İnş. Mes.Yük.Ok
108 İlhami AYTEKİN İsmail Hakkı İnş.Yük.Müh.
109 İlhan AYDIN Süleyman Bil.Mes. Y.Ok.
110 İlkay AKMAN Lütfü İnş. Mes.Yük.Ok.
111 İlker TURAN Hasan İktisat Fak.
112 İlksen Kübra TOKGÖZ Erdoğan Avukat
113 İmdat ORHAN Hamit İnş.Müh.
114 İnci AYDOĞAN Ethem Eczacı
115 İrfan PİŞİREN Mustafa Mimar
116 İsmail AKMAN Süleyman Doktor
117 İsmail ATA Raif Mali müşavir
118 İsmail ŞAHİN Muzaffer İnşaat Müh.
119 İsmail TAŞKIN Süleyman İnş.Müh.
120 İsmail TOPÇU Osman İnş. Mes.Yük.Ok.
121 İsmail YILMAZ Süleyman Öğretmen
122 İsmet TEKİN Mehmet Öğretmen
123 Kasım ŞAHİN Halil Öğretmen
124 Kemalettin AYDIN Süleyman Gümüşhane Milletvekili
125 Kenan Emre ÜSTÜN Osman Teknik bilgisayar öğretmeni
126 Kenan YILMAZ Musa Öğretmen
127 Mahmut AYTEKİN Yaşar Güvenlik.Gör.
128 Mehmet ATASOY Abdullah Öğretmen
129 Mehmet Cihat ÜSTÜN Hüseyin Öğretim Görevlisi
130 Mehmet ŞAHİN İlhan İktisat fak.
131 Merve AYTEKİN Necip
132 Mevlüt ŞAHİN Hasan Doktor
133 Murat AYDOĞAN Celal Öğretmen
134 Murteza EROĞLU Zeki İnşaat Tekn.
135 Musa YILMAZ Osman Öğretmen
136 Mustafa AYDOĞAN Kamil Öğretmen
137 Mustafa Emrah ŞAHİN BAYRAM Maden Mühendisi
138 Mustafa ORHAN Şevki Emekli Öğretmen
139 Mustafa TEKİN Mustafa Öğretmen
140 Muzaffer AYDOĞAN Osman Öğretmen
141 Nazan BİŞİREN Osman Gıda Müh.
142 Nazan ORHAN DOĞAN Mustafa Öğretmen
143 Necati YILMAZ Osman Öğretmen
144 Necip AYTEKİN İsmail Eczacı
145 Nevzat ÜSTÜN Mustafa Hakim
146 Nil AYTEKİN Azmi Hemşire
147 Nisanur İMAMOĞLU Arsan Mimar
148 Nuran ÜSTÜN Necati Doktor
149 Nuray ORHAN Naci Doç-Öğr. Gör.
150 Nurettin AYDIN Süleyman İnş.Müh.
151 Nurhayat AYTEKİN İsmail Hemşire
152 Nuri TAKMAZ Temel İnş. Mes.Yük.Ok.
153 Nurten AYDIN Süleyman Hemşire
154 Nurten ÜSTÜN Necati İnşaat Mühendisi
155 Oktay PARTAL Temel İnş. Mes.Yük.Ok.
156 Onur ERDOĞAN Kemal Mühendis
157 Onur ORHAN Temel İnşaat mühendisi
158 Orhan ŞAHİN Ramazan Prof.-Öğr. Gör.
159 Orhan TEKİN Halil Kimyager
160 Orhan TOKGÖZ Ethem Jeoloji Müh.
161 Orhan TURAN Emrullah Öğretmen
162 Osman BİŞİREN Ali İk.Tic.İl.Akademisi
163 Osman KABADAYI Lütfü İşletme
164 Osman ORHAN Ahmet İnş.Müh.
165 Osman ÖZGÜN Abdullah Öğretmen
166 Osman TOKGÖZ Ethem Öğretmen
167 Osman YILMAZ Muhammet Hakim
168 Ömer ORHAN Hamit Mak.Müh.
169 Ömer ŞAHİN Hasan Ziraat Mühendisi
170 Ömer ŞAHİN Ramazan Maliye mes.Yük Ok.
171 Ömür ÖZGÜN Mahmut Doktor
172 Öner SOYTEMİZ Hasan Ali Kad.Tek.
173 Özcan TEKİN Muhammet Avukat
174 Özcan TOPÇU Osman Maliye Mes.Yük Ok.
175 Özer KANDAZ Fehmi Doktor
176 Özkan ORHAN Hamit Doktor
177 Özlem AYDIN Adil Doktor
178 Pelin ŞAHİN Mevlüt İnşaat ve Çevre Müh.
179 Rabia EROĞLU Hamza Öğretmen
180 Ramis SOYTEMİZ Rızvan Mühendis
181 Rüveyda ŞEN (Gökçe) Lütfü Doktor
182 Sadegül AYDIN Ali Öğretmen
183 Safiye AYTEKİN Mehmet Öğretmen
184 Sami EROĞLU Ali Öğretmen
185 Saniye AYDIN Süleyman Öğretmen
186 Savaş AYDIN M.Ali İşl.Fak.
187 Seda ATA Necmi Avukat
188 Seda AYDOGAN Yahya  Öğretmen
189 Sedat ORHAN Süleyman Mak.Müh.
190 Selami SOYTEMİZ Refik Mali Müşavir
191 Selim SAĞLAM Hasan Ali Mühendis
192 Semta TOKGÖZ Hüseyin Hemşire
193 Serap AYTEKİN Azmi Hemşire
194 Serkan AYTEKİN Necmettin İktisat Fak.
195 Servet ZOĞLAR Alişan Öğretmen
196 Sevgi ORHAN Hakkı Öğretmen
197 Sevgi ŞAHİN Osman Hemşire
198 Sinan ORHAN Hazmi Mak.Yük.Müh.
199 Sinan ŞAHİN Fevzi Sigorta Danışmanı
200 Sinan TEKİN Yalçın Tekstil müh.
201 Soner PARTAL Lokman Spor Akademisi
202 Suzan EROĞLU Mustafa Hemşire
203 Süreyya TURAN İsmail Avukat
204 Şaheser EROĞLU Ömer Hemşire
205 Şenay Özgün ERYAVUZ Mikdat İnşaat yük müh
206 Şeyma TEKİN Muhammet İktisat Fak.
207 Şule ŞAHİN Kasım İşl.Fak.
208 Şükrü KARA Fikri Öğretmen
209 Şükrü ÖZGÜN Mesut Doktor
210 T.Sinan ATASOY Abdurrahman İnş. Teknikeri
211 Tamer ORHAN Sinan İşletme
212 Tamer ÜSTÜN Mahir Öğretmen
213 Taner (Hamdi) DEMİRCİ Cemal Öğretmen
214 Tekin AKYÜZ Mehmet Öğretmen
215 Temel SOYTEMİZ Refik Rehber Öğretmen
216 Tufan AYDOĞAN Muzaffer Öğretmen
217 Tuğba AYDOĞAN Tufan İşl.Fak.
218 Tuğba Şahin Mevlüt Öğretmen
219 Tuğcan TEKİN Turgut Makina mühendisi
220 Tuncay EROĞLU Zeki Sağlık Mem.
221 Tuncay ÖNDER Cavit Öğretim üyesi
222 Turan AYDOĞAN Ethem Avukat-Milletvekili
223 Türkan AYDIN Süleyman Doktor
224 Ufuk AYTEKİN Hakkı Öğretmen
225 Uğur ERDOĞAN Emin İşl.Fak.
226 Uğur SOYTEMİZ Mahmut Biyolog
227 Uygur SOYTEMİZ Mahmut Gazeteci
228 Ümit ORHAN Ali İşl.Fak.
229 Ümit ORHAN Ahmet İnş.Müh.
230 Yalçın ORHAN Naci İktisat Fak.
231 Yasemin TOKGÖZ Cemil Doktor
232 Yaşar EROĞLU Rıza Öğretmen
233 Yeşim Rüya EROĞLU Murteza Mimar
234 Yılmaz ORHAN Mustafa Öğretmen
235 Yılmaz SAĞLAM Mevlüt İnş. Mes.Yük.Ok.
236 Yusuf ÖZGÜN Mesut Elektronik Mühendisi
237 Zafer ÜSTÜN Hamit Avukat
238 Zahide AKMAN Ferit Hemşire
239 Zihni TURAN Nuri Öğretmen
240 Zihni ÜSTÜN Şevket İnş. Mes.Yük.Ok.
*Köyümüzden yetişen Üniversite mezunu kişilere bu sayfada yer verilmeye çalışılmıştır.
Listemizde ismi olmayan kişiler bize bildirimde bulundukları takdirde sitede yer verilecektir.
Hazırlayan: Hamza Üstün