a

Facebook

Twitter

Copyright 2024 Zigana Köyü.
Tüm Hakları Saklıdır. by ZiganaWEB

8:00 - 19:00

Our Opening Hours Mon. - Fri.

975.789.098

Call Us For Free Consultation

Facebook

Twitter

Search
Menu
 

Dernek Kurulları

Zigana Köyü Derneği > Dernek Kurulları

ZİGANA KÖYÜ DERNEĞİ 1. OLAĞAN GENEL KURUL

              YÖNETİM VE DENETLEME KURULU LİSTESİ

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

  • ABDULKADİR SOYTEMİZ         BAŞKAN
  • HAKAN ÖZGÜN                            BAŞKAN YARDIMCISI
  • COŞKUN ÜSTÜN                           SAYMAN
  • FURKAN AYTEKİN                       SEKRETER
  • MAHMUT EROĞLU                      ÜYE
  • HAYATİ TOPÇU                              ÜYE
  • FARUK TEKİN                                 ÜYE

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

  • TUNCAY EROĞLU                            YEDEK ÜYE
  • NABİ ÜSTÜN                                      YEDEK ÜYE
  • ERTUĞRUL AYDOĞAN                   YEDEK ÜYE
  • YUSUF ERDOĞAN                            YEDEK ÜYE
  • FEVZİ YILMAZ                                   YEDEK ÜYE
  • NURİ AKYÜZ                                       YEDEK ÜYE
  • İZZET TAŞKIN                                     YEDEK ÜYE

 

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELERİ

  • SEZGİN ÜSTÜN                              BAŞKAN
  • MUSTAFA ÖZGÜN                         ÜYE
  • FURKAN AYTEKİN                        ÜYE

 

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELERİ

  • ALİ TOKGÖZ                                     YEDEK ÜYE
  • KÖKSAL PİŞİREN                            YEDEK ÜYE
  • OSMAN TOKGÖZ                             YEDEK ÜYE

 

 

 

ZİGANA KÖYÜ 5. OLAĞAN GENEL KURULDA SEÇİLEN YÖNETİM VE DENETİM KURULU LİSTESİ

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ

  1. TUFAN AYDOĞAN          BAŞKAN
  2. OSMAN BİŞİREN            BAŞKAN YARDIMCISI
  3. HAMZA ÜSTÜN               SEKRETER
  4. HAKAN ORHAN              SAYMAN
  5. FEVZİ YILMAZ                  ÜYE
  6. MÜRTEZA EROĞLU        ÜYE
  7. SEZGİN ÜSTÜN                ÜYE

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

  1. COŞKUN ÜSTÜN
  2. HAMİT SAMİ SOYTEMİZ
  3. AYTAÇ AYDOĞAN
  4. ÖMER ŞAHİN
  5. TUNCAY EROĞLU
  6. GÖKAY AKMAN
  7. AHMET ÇOLAK

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELERİ

  1. MUSTAFA AYDOĞAN       BAŞKAN
  2. AHMET ZEKİ ŞAHİN        ÜYE
  3. OSMAN AYDOĞAN          ÜYE

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELERİ

  1. İSMAİL TAŞGIN
  2. OSMAN ÖZGÜN
  3. HÜSEYİN AYTEKİN

2003 – 2005 DÖNEMİ YÖNETİCİLERİMİZ

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

 1 – Tufan AYDOĞAN

 2 – Osman BİŞİREN

 3 – Hakan ORHAN

 4 – Mustafa AYDOĞAN

 5 – Erdoğan TOKGÖZ

 6 – Aydın PİŞİREN

 7 – Hamza EROĞLU

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

 1 – Hamza ÜSTÜN

 2 – Kemalettin AYDIN

 3 – Aşkın ÜSTÜN

 4 – Halit KENANOĞLU

 5 – Kasım ŞAHİN

 6 – A.Zeki ŞAHİN

 7 – Fevzi YILMAZ

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELER

 1 – Halil ÇOLAKOĞLU

 2 – Necmettin AYTEKİN

 3 – Osman ÖZGÜN

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELER

1 – Necmettin TOPÇU

 2 – Hakkı ATASOY

 3 – İsmail ŞAHİN

2005-2007 DÖNEMİ YÖNETİCİLERİMİZ

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

 1 – Tufan AYDOĞAN

 2 – Osman BİŞİREN

 3 – Hakan ORHAN

 4 – Kemalettin AYDIN

 5 – Erdoğan TOKGÖZ

 6 – Hamza ÜSTÜN

 7 – Kasım ŞAHİN

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

 1 – Fevzi YILMAZ

 2 – Hayati TOPÇU

 3 – A.Zeki ŞAHİN

 4 – Murteza EROĞLU

 5 – Hamza EROĞLU

 6 – Halit KENANOĞLU

 7 – Mahmut EROĞLU

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELER

 1 – Halil ÇOLAKOĞLU

 2 – Mustafa AYDOĞAN

 3 – Osman ÖZGÜN

 DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELER

 1 – Necmettin TOPÇU

 2 – Aşkın ÜSTÜN

 3 – İsmail ŞAHİN

2007-2009 DÖNEMİ YÖNETİCİLERİMİZ

 Yönetim Kurulu

1-      Tufan AYDOĞAN

2-      Osman BİŞİREN

3-      Kemalettin AYDIN

4-      Hakan ORHAN

5-      Hamza ÜSTÜN

6-      Kasım ŞAHİN

7-      Murteza EROĞLU

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

1-      A.Zeki ŞAHİN

2-      Hami AYTEKİN

3-      Hayati TOPÇU

4-      Hamza EROĞLU

5-      Yalçın SOYTEMİZ

6-      Sezgin ÜSTÜN

7-      Mahmut EROĞLU

 Denetleme Kurulu 

1-      Fevzi YILMAZ

2-      Mustafa AYDOĞAN

3-      Osman ÖZGÜN

Denetleme Kurulu yedek üyeleri 

1-      İsmail ŞAHİN

2-      Aşkın ÜSTÜN

3-      Necmettin TOPÇU

 

2009-2011 DÖNEMİ YÖNETİCİLERİMİZ

YÖNETİM KURULU

  1. Tufan AYDOĞAN (Başkan)
  2. Osman BİŞİREN  (Başkan Yardımcısı)
  3. Hamza ÜSTÜN  (Sekreter)
  4. Hakan ORHAN  (Sayman)
  5. Sezgin ÜSTÜN  (Üye)
  6. Murteza EROĞLU (Üye)
  7. Fevzi YILMAZ  (Üye)
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ 
  1. Coşkun ÜSTÜN
  2. Hami AYTEKİN
  3. Hayati TOPÇU
  4. Hamza EROĞLU
  5. Osman ÖZGÜN
  6. Yalçın SOYTEMİZ
  7. Ahmet ÇOLAK
DENETLEME KURULU
  1. Mustafa AYDOĞAN
  2. Mehmet Zeki ŞAHİN
  3. Osman AYDOĞAN

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELERİ

  1. İrfan YILMAZ
  2. Nabi ÜSTÜN
  3. Ömer ŞAHİN

ZİGANA KÖYÜ 6. OLAĞAN GENEL KURULDA SEÇİLEN

YÖNETİM VE DENETİM KURULU LİSTESİ (2011-2014)

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ

  1. TUFAN AYDOĞAN          BAŞKAN
  2. OSMAN BİŞİREN            BAŞKAN YARDIMCISI
  3. HAMZA ÜSTÜN               SEKRETER
  4. HAKAN ORHAN              SAYMAN
  5. FEVZİ YILMAZ                  ÜYE
  6. MÜRTEZA EROĞLU      ÜYE
  7. SEZGİN ÜSTÜN             ÜYE

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

  1. COŞKUN ÜSTÜN
  2. HAMİT SAMİ SOYTEMİZ
  3. AYTAÇ AYDOĞAN
  4. ÖMER ŞAHİN
  5. TUNCAY EROĞLU
  6. GÖKAY AKMAN
  7. AHMET ÇOLAK

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELERİ

  1. MUSTAFA AYDOĞAN       BAŞKAN
  2. AYTAÇ AYDOĞAN           ÜYE
  3. OSMAN AYDOĞAN          ÜYE

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELERİ

  1. İSMAİL TAŞGIN
  2. OSMAN ÖZGÜN
  3. HÜSEYİN AYTEKİN

 

ZİGANA KÖYÜ DERNEĞİ 7. OLAĞAN GENEL KURUL

YÖNETİM VE DENETLEME KURULU LİSTESİ (2014-2016)

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

1-   1-TUFAN AYDOĞAN           BAŞKAN

2-   2-OSMAN BİŞİREN           BAŞKAN YARDIMCISI

3-   3-HAMZA ÜSTÜN            SEKRETER

4-   4-HAKAN ORHAN            SAYMAN

5-   5-FEVZİ YILMAZ              ÜYE

6-   6-MÜRTEZA EROĞLU         ÜYE

7-   7-SEZGİN ÜSTÜN             ÜYE

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

1-   1-COŞKUN ÜSTÜN             YEDEK ÜYE

2-   2-HAKAN ÖZGÜN               YEDEK ÜYE

3-   3-OSMAN AYDOĞAN           YEDEK ÜYE

4-   4-A.KADİR SOYTEMİZ         YEDEK ÜYE

5-   5-BARIŞ ÖZGÜN                YEDEK ÜYE

6-   6-ÖMER ŞAHİN                  YEDEK ÜYE

7-   7-FARUK TEKİN                 YEDEK ÜYE

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELERİ

1-   1-MUSTAFA AYDOĞAN           BAŞKAN

2-   2-OSMAN AYDOĞAN              ÜYE

3-   3-AYTAÇ AYDOĞAN             ÜYE

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELERİ

1-   GÖKAY AKMAN               YEDEK ÜYE

2-   AHMET ÇOLAK               YEDEK ÜYE

3-   HÜSEYİN AYTEKİN          YEDEK ÜYE

 

ZİGANA KÖYÜ DERNEĞİ 7. OLAĞAN GENEL KURUL

YÖNETİM VE DENETLEME KURULU LİSTESİ (2017-2019)

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

1-   1-TUFAN AYDOĞAN           BAŞKAN

2-   2-OSMAN BİŞİREN            BAŞKAN YARDIMCISI

3-   3-HAMZA ÜSTÜN              SEKRETER

4-   4-HAKAN ORHAN               SAYMAN

5-   5-FEVZİ YILMAZ               ÜYE

6-   6-MÜRTEZA EROĞLU          ÜYE

7-   7-SEZGİN ÜSTÜN              ÜYE

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

1-   1-COŞKUN ÜSTÜN             YEDEK ÜY

2-   2-HAKAN ÖZGÜN               YEDEK ÜYE

3-   3-OSMAN AYDOĞAN          YEDEK ÜYE

4-   4-A.KADİR SOYTEMİZ         YEDEK ÜYE

5-   5-BARIŞ ÖZGÜN                YEDEK ÜYE

6-   6-ÖMER ŞAHİN                  YEDEK ÜYE

7-   7-FARUK TEKİN                 YEDEK ÜYE

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELERİ

1-   1-AYTAÇ AYDOĞAN            BAŞKAN

2-   2-MUSTAFA ÖZGÜN            ÜYE

3-   3-FURKAN AYTEKİN            ÜYE

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELERİ

1-GÖKAY AKMAN               YEDEK ÜYE

2- AHMET ÇOLAK               YEDEK ÜYE

3-HÜSEYİN AYTEKİN          YEDEK ÜYE